Meet Our Staff

Anthony Brooks

Owner

Email: a.brooks@brookshomerenovations.com

Anthony Brooks

Owner

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Megan Brooks

Owner

Email: m.brooks@brookshomerenovations.com

Scott Slone

CFO

Email: s.slone@brookshomerenovations.com

William Harper

Superintendent of Residential Construction

Email: w.harper@brookshomerenovations.com

Andrew Hrabe

Marketing Manager / Office Manager

Email: a.hrabe@brookshomerenovations.com

Austynn Bonesteel

Designer / Selections Manager

Email: a.bonesteel@brookshomerenovations.com

Louis Clausi

Project Manager

Email: l.clausi@brookshomerenovations.com

Jeff Hoepner

Construction Estimator

Email: j.hoepner@brookshomerenovations.com